Yasminsmell

BLOG WNĘTRZARSKI

  • Home
  • Wnętrza
    • Porady
      • Techniczne
      • Wizualne
    • DIY
      • Użytkowe
      • Ozdoby
    • Inspiracje
      • Z Polski
      • Ze świata
    • Pomieszczenia
      • Balkon
      • Łazienka
      • Kuchnia
      • Przedpokój
      • Salon
      • Sypialnia
      • Pokój dziecięcy
  • Rośliny
    • Dobór
    • Pielęgnacja
  • Po godzinach
  • Poznaj mnie
  • Projekty
  • Konsultacje
  • Współpraca
  • Home
  • Wnętrza
    • Porady
      • Techniczne
      • Wizualne
    • DIY
      • Użytkowe
      • Ozdoby
    • Inspiracje
      • Z Polski
      • Ze świata
    • Pomieszczenia
      • Balkon
      • Łazienka
      • Kuchnia
      • Przedpokój
      • Salon
      • Sypialnia
      • Pokój dziecięcy
  • Rośliny
    • Dobór
    • Pielęgnacja
  • Po godzinach
  • Poznaj mnie
  • Projekty
  • Konsultacje
  • Współpraca
  • Ozdoby,  Po godzinach,  Użytkowe,  Wizualne

    Grudniowe inspiracje

    14 grudnia 2021 /

    Czas leci niemiłosiernie i ledwo co grudzień się rozpoczął, a mamy już jego połowę! Jeszcze chwilka, jeszcze momencik, a będziemy przyzwyczajać się pisać 2 na końcu daty, zamiast 1. Czy Twój grudzień jest równie szalony i zwariowany? Domyślam się, że tak, a całkiem możliwe iż jest jeszcze bardziej zwariowany niż mój. Podrzucam grudniowe inspiracje, które są kontynuacją poprzedniego postu, w którym skupiłam się na wpisach dekoracyjnych. Dekoracje dekoracjami i dla wielu osób szczególnie w grudniu są one ważne, ale ale… jeszcze nie tak dawno yasminsmellowy blog był blogiem lajfstajlowym, a nie wnętrzarskim, więc dlaczego by tego nie wykorzystać i nie przypomnieć wpisów, które szczególnie teraz mogą być przydatne, hmm?  …

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell 2 komentarze

    Zobacz również

    DIY – lustro w stylu BOHO z naturalnej rafii

    1 czerwca 2020

    Jak namalować poziome pasy na ścianie?

    12 października 2021

    DIY. Jak szybko i łatwo zrobić fejkowy ceramiczny wazon za pomocą sody oczyszczonej i farby?

    23 listopada 2021
  • Po godzinach,  Uroda

    Pielęgnacja skóry zimą

    28 stycznia 2021 /

    Zima to wyjątkowy okres w pielęgnacji skóry. Różny, choć w sumie to nie aż tak bardzo, od lata. Mimo to już na pewno różny od okresów wiosny lub jesieni. To okres kiedy nasza skóra dostaje w przysłowiową kość i trudno jej swobodnie pracować. Niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak niskie a wręcz minusowe temperatury, wiatr oraz promienie UV odbijające się od śniegu nie ułatwiają sprawy. Do tego nakłada się przesuszone powietrze w pomieszczeniach oraz gwałtowne skoki, którym poddajemy skórę wchodząc lub wychodząc z pomieszczeń ogrzewanych. Wszystko to odbija się na kondycji skóry, ale także na najpłycej położonych naczynkach krwionośnych.   Jestem przeciwnikiem zupełnej wymiany kosmetyków pielęgnacyjnych na którykolwiek z okresów roku.…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Życie na kwarantannie…

    28 kwietnia 2020

    Jak wykorzystać to, że jesteśmy we dwójkę?

    18 stycznia 2019

    Pomocnik domowy numer 1 – odkurzacz pieszczotliwie zwany “wariatem”

    12 sierpnia 2019
  • Po godzinach,  Uroda

    Makijażowe perełki w mojej kosmetyczce

    10 grudnia 2020 /

      Mimo iż większość dnia pracuję w domu, przy komputerze, to lubię mieć zrobiony makijaż. Pewnie, że nie mam go codziennie, ale co któryś dzień po prostu potrzebuję. Dlaczego? Nie czuję się wtedy taka rozlazła, domowa. Mimo iż trzymam się dresu w pracy domowej jak najlepszego przyjaciela, to mała przyjemność na twarzy robi mi dzień! Łatwiej też w takim przypadku na szybko wyskoczyć z domu, by coś załatwić, choć i bez makijażu wychodzę z niego bez problemu.   Lubię miziać się kosmetykami, lubię robić makijaż. Delikatny i subtelny, podkreślający. Lubię delikatny połysk zestawiony z matem. Lubię mocno wytuszowane rzęsy. Zaróżowione policzki. Jeśli na dodatek kosmetyki do makijażu mają w sobie…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Nasz mini #urlopwkraju

    23 czerwca 2020

    Wiosenna regeneracja

    20 marca 2019

    Kosmetyki Shamasa _ przedwiosenna rozkosz we własnej łazience

    12 marca 2020
  • Po godzinach,  Uroda

    Ukłon w stronę PRL-u i szanowna Pani Walewska

    13 września 2020 /

      Myślę iż każde dziecko PRL-u kojarzy kobaltową buteleczkę perfum Pani Walewskiej. Kojarzy nam się ona z babciami, mamami lub ciociami. Często z zatęchłą i niemodną już nutą zapachową. Mnie zapach ten kojarzy się z wczesnym dzieciństwem oraz zapachem mojej Mamy. Buteleczka perfum stała zawsze na jej toaletce i była jej nieodzowną częścią. Często bywając w drogeriach zerkałam na niż ukradkiem, jednak nigdy nie myślałam, by sama po nią sięgnąć. Perfumy Pani Walewskiej dostałam w prezencie od mojego Teścia na ostatnie Boże Narodzenie. Dostałam je i nie do końca wiedziałam co z nimi począć. Byłam pewna iż nie odnajdę się w tym zapachu. Buteleczka stała w zaszczytnym miejscu i czekała…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Podsumowanie roku 2021 oraz 3 najchętniej czytane wpisy!

    28 grudnia 2021

    Olej kokosowy – yasminsmellowy, drugi najbardziej ulubiony “kosmetyk” hit

    21 listopada 2019

    Dzisiaj będzie zaczepnie… Oj roku 2020… co w Tobie lubiłam?

    4 stycznia 2021
  • Po godzinach,  Uroda

    Wegańskie kosmetyki ARBONNE

    27 sierpnia 2020 /

      Mija już pół roku odkąd kosmetyki Arbonne zagościły w mojej prywatnej łazience! Wow, jak ten czas leci! Tym bardziej iż nadal mam te same kosmetyki, które zakupiłam sobie jako pierwsze i są to produkty, których używam na co dzień! No dobra, wyjątkiem jest tonik, którym psikam się zdecydowanie ponad stan, a jego kojący zapach dosłownie przenosi mnie w świat luksusu! Nie odmawiam sobie, oj nie…   Lubię kosmetyki. Lubię dobre kosmetyki! W moim prywatnym pojęciu dobre kosmetyki to takie, które mają super skład. Od wielu, wielu lat wystrzegam się kosmetycznego syfu, bo jakby na to nie patrzeć to skóra jest największym organem człowieka… No tak, więc myślę iż warto…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Sernik z czekoladą oraz lemon curd

    1 grudnia 2020

    Kanada od kuchni

    10 listopada 2019

    Kombinuj mała kombinuj. Czekoladowy mini torcik.

    25 listopada 2020
  • Po godzinach,  Uroda

    Kosmetyki Shamasa _ przedwiosenna rozkosz we własnej łazience

    12 marca 2020 /

    Przepadłam. Dosłownie przepadłam. Jak kamień w wodę! Zakochałam się w nich na zabój i uwielbiam każdą częścią swojego ciała. Produkty – kosmetyki firmy Shamasa testuję już ponad miesiąc i było to genialne testowanie – próbowanie, mizianie, ukojenie. One są takie “moje”, bo proste i naturalne, a wręcz są półproduktami. Skomponowane tak, że mogą być bezpiecznie stosowane przez amatora i kosmetycznego ignoranta, ale i przez kosmetycznego freaka. Genialne dla kobiety młodej, w sile wieku, również tej starszej! Asortyment w sklepie jest na tyle spory i tak przejrzyście podzielony, że nie będziesz miała problemu w wyborze.       W właścicielką Shamasy, Magdą, poznałam się dobre kilka lat temu. Wtedy już kręciła…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Cierpliwość

    26 kwietnia 2019

    Lato u nas zawitało

    24 czerwca 2019

    Oil Cleansing Method – moje wrażenia po miesiącu stosowania

    29 marca 2019
  • Po godzinach,  Uroda

    Kosmetyczne co nieco na końcówkę lata – kosmetyczny update

    9 września 2019 /

      Wystarczy jedna rzecz, by zmotywować do napisania postu. Szczegół, jakiś detal. Dzisiejszym, a raczej wczorajszym detalem był olejek, który używam już jakiś czas, a który przy każdym użyciu tak mnie zachwyca, że postanowiłam się tym podzielić. Przy okazji pokażę Ci co do mojej kosmetyczki w ostatnim czasie wpadło, a co zrobiło pozytywne wrażenie. Kosmetyczny update. Olejek Alterra Piwonia i Migdały Kosmetyki marki Alterra lubię już od dawna za bardzo ciekawe składy. Niestety u nas są dostępne tylko kosmetyki pielęgnacyjne, ale już przykładowo w Niemczech dostępna jest ich kolorówka – bardzo przyzwoita. Kosmetyki przyjemne dla kieszeni, z prostymi składami. Olejki do ciała uwielbiam i stosuję regularnie. Lubuję się w tych…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Pachnąca olejkiem lawendowym wyspa Hvar

    15 października 2020

    Rozgrzewające smoothie

    3 lutego 2021

    Urodzinowy konkurs!

    6 listopada 2022
  • Po godzinach,  Uroda

    Poźnowiosnenne kosmetyczne nowości

    19 czerwca 2019 /

      Dawno nie było kosmetycznych nowości, ale też długo nie było mi to w głowie. Poza tym zanim Wam coś polecę, to lubię przetestować kosmetyk na sobie, tak by w swej opinii móc wydać rzetelną opinię. To wymaga czasu. W związku z tym, że zrobiło się ciepło, coraz cieplej, to ciągnęło mnie w stronę kosmetyków odpowiednich na lato, na wyższe temperatury oraz wakacyjne wyjazdy, wypady. Nadal uważam, że nie zawsze wysoka cena idzie w parze z jakością, tym bardziej z dobrym składem… A więc… zapraszam na moje późnowiosenne kosmetyczne nowości.   Nawilżający krem BB SKIN79, Dry Monkey Gdy temperatury zaczęły mocno rosnąć zapragnęłam czegoś lekkiego dla mojej buźki. Codzienna sumienna…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Kulinarne ciągoty – wytrawna kukurydziana tarta meksykańska

    10 listopada 2020

    Letnia kuchnia – pychotki z owocami na pierwszym planie

    14 sierpnia 2020

    Jak kamień w wodę.

    24 lipca 2020
  • Kulinarnie,  Po godzinach,  Przemyślenia,  Uroda

    Czym wiosna mi w tym roku pachnie…

    24 kwietnia 2019 /

      Wiosna, wiosna ach to ty… wyczekana, wytuptana. Wyglądam sobie zza okno i tak mi dobrze, mimo iż w szarym – burym biurze jeszcze siedzę. Za oknem tak słonecznie, tak radośnie, tak pozytywnie. Tak wiosennie. I mimo, że nadal marznę, bo ciepełko jeszcze nie to, to zrzucone kurtki i płaszcze, są najlepszym dowodem, iż wiosna już tu jest. Wiosna pachnie na całego! Kilku wiosennych zmian się już doczekałam, kilka sama wprowadziłam, ale na niektóre jeszcze muszę poczekać… * gorąca woda, bez dodatków Od jakiego czasu popijam przez cały dzień bardzo ciepłą wodę. Prawie gorącą. Dzięki temu “zabiegowi” jest mi zdecydowanie cieplej, szczególnie w pracy, w której niestety jest chłodno i…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Czerwcowe, już domowe, przyjemności

    6 czerwca 2019

    Przed-świąteczne co nieco dla łasuchów

    7 grudnia 2018

    Kulinarne ciągoty – wytrawna kukurydziana tarta meksykańska

    10 listopada 2020
  • Uroda

    Co nowego w kosmetyczce?

    25 stycznia 2019 /

    Dawno nic nie było z tej kategorii, a kosmetyczka powiększyła się o kilka drobiazgów, którymi warto się podzielić z innymi. Co nowego w kosmetyczce? Nowości raczej pielęgnacyjne, choć i z kolorówki coś doszło. Część zakupiona przy okazji świątecznych zakupów, a część przypadkowo wpadła w oko (ojjjj… chyba każda z nas tak ma, co?), a jeszcze kolejna część okazała się niezbędna do przeżycia i musiała zostać specjalnie wyszukana. Znamy to wszystkie 🙂 .    BABCIA AGAFIA MYDŁO CEDROWE DO CIAŁA Mam miętę do kosmetyków tej marki, ponieważ mają świetne składy na bazie naturalnych i ekologicznych składników, certyfikowanych olei, a także są pozbawione szkodliwych dodatków, takich jak parabenów, SLS-y i oleje mineralne.…

    dowiedz się więcej
    Yasminsmell Brak komentarzy

    Zobacz również

    Letnie chcenie

    16 lipca 2019

    Makijażowe perełki w mojej kosmetyczce

    10 grudnia 2020

    Poźnowiosnenne kosmetyczne nowości

    19 czerwca 2019
 Starsze wpisy

Archiwum

TAGI

balkon Boże Narodzenie cegła dekoracyjna chill dbam o siebie dekoracje DIY dodatki dom drewno ekipa remontowa farba hygge jesień kolor kolory ziemi kosmetyki lampa lato loggia małżeństwo meble metal metamorfoza mieszkanie minimalizm nastrój odpoczynek ozdoba podłoga poradnik remont rośliny sieciówka styl taras Top 7 wakacje weekendowa zmiana wiatrołap wiosna wnętrze zima zmiana ściany

Szukaj

daria_ignatowicz

Projektuję wnętrza domów, do których chce się wracać @d_projekt !!!
Elegancja, proporcja, spokój 🤍
Każdy m2 zaplanowany świadomie 💪🏻
Blog wnętrzarski

Projekt wnętrza powinien być gotowy zanim na inwes Projekt wnętrza powinien być gotowy zanim na inwestycję wejdzie ekipa wykończeniowa.

Dlaczego?

Bo każda decyzja podjęta na budowie kosztuje.

Czas.
Pieniądze.
Nerwy.

Układ punktów elektrycznych, rozmieszczenie oświetlenia, zabudowy, materiały czy detale wykonawcze powinny być przemyślane wcześniej.

Dzięki temu wykonawcy mogą pracować sprawnie, a inwestor nie musi podejmować kluczowych decyzji pod presją czasu.

Projekt nie jest dodatkiem do realizacji!

To plan, który pozwala ją przeprowadzić świadomie i bez chaosu.

Najlepsze wnętrza powstają wtedy, gdy większość decyzji została podjęta jeszcze przed rozpoczęciem prac.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Dopieszczanie wnętrz trwa. Nie kończy się w dniu p Dopieszczanie wnętrz trwa. Nie kończy się w dniu przeprowadzki.

To proces, który często rozciąga się na miesiące, a czasem nawet lata.

Najpierw pojawiają się najważniejsze decyzje.
Później przychodzi czas na detale.
Ulubiony fotel. Obraz znaleziony przypadkiem. Lampa, na którą warto było poczekać.

Najpiękniejsze wnętrza rzadko powstają od razu.
Dojrzewają razem z domownikami, ich potrzebami i wspomnieniami. 

Dom to nie projekt zamknięty w jednym dniu.
Raczej historia, która cały czas się dopisuje.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Uwielbiam ten moment, kiedy wnętrze istnieje tylko Uwielbiam ten moment, kiedy wnętrze istnieje tylko i wyłącznie w mojej głowie i w komputerze, ale już już zaczyna opowiadać swoją historię…

Ten kadr nie powstał przypadkiem.
Zanim pojawi się gotowa wizualizacja, powstają dziesiątki decyzji.

Układ przestrzeni.
Proporcje.
Materiały.
Kolory.
Światło.

Każdy element ma swoje miejsce i swoją rolę.
To dlatego wizualizacja nie jest tylko ładnym obrazkiem.

To sposób na sprawdzenie, jak wszystkie decyzje projektowe współpracują ze sobą, zanim wnętrze powstanie w rzeczywistości.

I właśnie dlatego tak lubię obserwować moment, w którym pojedyncze elementy zaczynają tworzyć spójną całość 🤍!

To wtedy projekt naprawdę ożywa.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Czy projektant wnętrz spełnia marzenia inwestora? Czy projektant wnętrz spełnia marzenia inwestora?

Tak. Ale nie zawsze w sposób, którego inwestor się spodziewa.

Bo moją rolą nie jest tylko stworzenie pięknego wnętrza.

To przede wszystkim zrozumienie potrzeb, marzeń i codzienności osób, które będą w nim mieszkać.

Czasem marzeniem jest przestronna kuchnia.
Czasem więcej światła.
Czasem porządek i spokój po intensywnym dniu.

Dobry projekt nie polega na kopiowaniu inspiracji.

Polega na znalezieniu rozwiązań, które sprawią, że wnętrze będzie naprawdę odpowiadało na potrzeby jego mieszkańców.

I właśnie wtedy marzenia stają się rzeczywistością.

Nie na ekranie.

W codziennym życiu.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Uwielbiam ten moment, kiedy wnętrze istnieje tylko Uwielbiam ten moment, kiedy wnętrze istnieje tylko i wyłącznie w mojej głowie i w komputerze, ale już już zaczyna opowiadać swoją historię…

Ten kadr nie powstał przypadkiem.
Zanim pojawi się gotowa wizualizacja, powstają dziesiątki decyzji.

Układ przestrzeni.
Proporcje.
Materiały.
Kolory.
Światło.

Każdy element ma swoje miejsce i swoją rolę.
To dlatego wizualizacja nie jest tylko ładnym obrazkiem.

To sposób na sprawdzenie, jak wszystkie decyzje projektowe współpracują ze sobą, zanim wnętrze powstanie w rzeczywistości.

I właśnie dlatego tak lubię obserwować moment, w którym pojedyncze elementy zaczynają tworzyć spójną całość 🤍!

To wtedy projekt naprawdę ożywa.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Najważniejsza część projektu? Najważniejsza część Najważniejsza część projektu?

Najważniejsza część projektu zaczyna się jeszcze przed pierwszym szkicem.
Przed doborem materiałów.
Przed wizualizacjami.
Przed wszystkimi decyzjami projektowymi.

To rozmowa.

O codziennych nawykach.
O potrzebach.
O tym, co działa, a co przeszkadza w obecnej przestrzeni.

Dobrze zaprojektowane wnętrze nie powstaje z gotowych schematów. Powstaje wtedy, gdy najpierw zrozumie się ludzi, którzy będą w nim mieszkać.

Dopiero później przychodzi czas na układ, materiały i estetykę.

I właśnie dlatego każdą współpracę zaczynam od rozmowy.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Często to nie meble przyciągają uwagę jako pierwsz Często to nie meble przyciągają uwagę jako pierwsze.
Przyciągają  ściany.

Ich faktura, styl i sposób, w jaki pracują ze światłem.

Okładziny ścienne są jak biżuteria we wnętrzu.
Nie muszą dominować, żeby budować charakter przestrzeni.

Drewno, lamele, sztukateria, tapeta czy dekoracyjna okładzina — każdy z tych elementów wnosi głębię i sprawia, że wnętrze staje się bardziej interesujące.
To właśnie takie detale sprawiają, że przestrzeń nie jest tylko ładna. Staje się zapamiętywalna.

Elegancja bardzo często kryje się w szczegółach.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Dopieszczanie wnętrz trwa. Nie kończy się w dniu p Dopieszczanie wnętrz trwa. Nie kończy się w dniu przeprowadzki.

To proces, który często rozciąga się na miesiące, a czasem nawet lata.

Najpierw pojawiają się najważniejsze decyzje.
Później przychodzi czas na detale.
Ulubiony fotel. Obraz znaleziony przypadkiem. Lampa, na którą warto było poczekać.

Najpiękniejsze wnętrza rzadko powstają od razu.
Dojrzewają razem z domownikami, ich potrzebami i wspomnieniami. 

Dom to nie projekt zamknięty w jednym dniu.
Raczej historia, która cały czas się dopisuje.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Dopieszczanie wnętrz trwa. Nie kończy się w dniu p Dopieszczanie wnętrz trwa. Nie kończy się w dniu przeprowadzki.

To proces, który często rozciąga się na miesiące, a czasem nawet lata.

Najpierw pojawiają się najważniejsze decyzje.
Później przychodzi czas na detale.
Ulubiony fotel. Obraz znaleziony przypadkiem. Lampa, na którą warto było poczekać.

Najpiękniejsze wnętrza rzadko powstają od razu.
Dojrzewają razem z domownikami, ich potrzebami i wspomnieniami. 

Dom to nie projekt zamknięty w jednym dniu.
Raczej historia, która cały czas się dopisuje.

D-Projekt Daria Ignatowicz
Pracownia Projektowania Wnętrz 

Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Korbielów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Andrychów, Oświęcim, Kraków + online 🙃

Porozmawiajmy! Zobaczmy, czy dobrze będzie nam się współpracowało! To jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o udany projekt wnętrz! Rozmowa to podstawa 🤍!

Kontakt:
📤 pracownia@dprojekt.pl
📲 +48 604119826
Obserwuj na Instagramie

Ashe Motyw przez WP Royal.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.