Ozdoby,  Salon,  Sypialnia,  Użytkowe,  Wizualne,  Z Polski

Gałki meblowe. Niewielka zmiana, wielki efekt.

Zapraszam Cię do obejrzenia niewielkiej, ale jakże efektownej metamorfozy w mojej sypialni. Metamorfoza została przeprowadzona razem z marką REGAŁKA.

 

Już od dłuższego czasu chodziła za mną niewielka zmiana w sypialni, którą przez ostatnie miesiące traktowałam mocno po macoszemu. Od momentu, w którym została wykończona, była pozostawiona sobie taka jaka jest. Miła, przytulna, ale robiła się też coraz bardziej zagracona. bo często służyła jako miejsce szybkiego schowania z pola widzenia i odłożenia różnych klamotów. Odkąd zaś zaczęłam pracę zdalną, czyli ponad 2 lata temu, to proces ten pogłębiał się i pogłębiał.

W końcu powiedziałam dość i zaczęłam od generalnych porządków. Sypialnia znów stała się miła i przytulna. Mimo szarości na ścianach oraz szarych mebli, które łatwo mogą się znudzić, nadal bardzo mi się podoba. Miałam co prawda wizję sporych zmian w niej, niestety wiedziałam iż czasowo jest to nie do ogarnięcia. Zaplanowany we wrześniu urlop oraz zobowiązania zawodowe i inne, prywatne, które podjęłam uniemożliwiały wielkie zmiany. Postanowiłam zacząć od drobiazgu, który mocno mnie drażnił.

W sypialni, poza ogromnym łóżkiem, znajduje się spora szafa oraz komoda. Meble te robiliśmy sami, z pomocą mojego taty. Zarówno szafa, jaki i komoda mają wykończenia w kolorze srebrnym. O ile wykończenia na szafie nie drażniły mnie nigdy, tak uchwyty na komodzie już od dawna. Gryzły się z dodatkami, jakie wprowadziłam do sypialni. Poza masą pięknych roślin, w sypialni znalazły się drobiazgi w kolorze złota oraz różowego złota. Fajnie przełamują chłodny odcień szarości na ścianach, przy jednoczesnym podkreśleniu koloru kremowego jakim jest pomalowany sufit. Stąd od pomysłu do realizacji nie trzeba było długo czekać, a jednoczesna współpraca z marką REGAŁKA dały poweru do tej szybkiej zmiany.

Na stronie REGAŁKA dostępna jest masa gałek oraz uchwytów do mebli. Pogrupowane są w kilka kategorii, które pomogą Ci poruszać się po sklepie oraz dobrać coś odpowiedniego dla Twojego wnętrza. Możesz je również przefiltrować kolorystycznie. Nie ukrywam iż wybór jest trudny, bo w asortymencie jest masa perełek i ciekawych wzorów. Można by rzecz iż to “tylko gałki”, jednak gdy przychodzi do konkretnego wyboru, to sprawa się komplikuje, a oczy nie mogą się napatrzeć!

 

Ja wybrałam gałki, które obecnie można znaleźć w dziale z nowościami. Postawiłam na złoto z czernią. Gałki są w stylu orientalnym, który nie rzuca się mocno w oczy, a jednocześnie ociepla komodę.

 

Sama nie spodziewałam się iż efekt będzie tak fajny i wręcz… spektakularny. Taki drobiazg, niewielka rzecz, a zarówno sama komoda, jak i cała sypialnia zyskały nowego charakteru! Jeśli marzą Ci się zmiany, bez względu czy w sypialni, salonie, czy może kuchni, to warto wziąć pod uwagę właśnie wymianę gałek lub uchwytów meblowych. Zmiana jest szybka, ekonomiczna, a potrafi wnieść wiele świeżości do pomieszczenia! Z resztą zobacz sama 🙂 !

 

 

 

Tutaj zdjęcie komody sprzed wymiany gałek.

 

Wpis powstał we współpracy z marką REGAŁKA.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *