Kuchnia,  Łazienka,  Przedpokój,  Salon,  Sypialnia,  Techniczne,  Wizualne,  Z Polski,  Ze świata

D – Projekt Pracownia Projektowania Wnętrz

Nadszedł dzień, w którym mogę podzielić się z Wami owocem pracy ostatnich lat. Własna pracownia projektowania wnętrz D – Projekt. Krótka historia jak do tego doszło. W listopadzie 2018 roku, z zamiłowania do pisania, powstał lajfstajlowy blog www.yasminsmell.pl. Przez coraz mocniejszą fascynację i wchodzenie w głąb świata wnętrz przekształciłam w blog wnętrzarski.

Od marca 2021 roku na blogu publikuję wnętrzarskie wskazówki, tipy oraz poradniki, które pomagają moim Czytelnikom stworzyć ich wymarzone i idealne wnętrza. Moją misją jest wsparcie Polek. To przede wszystkim one są odbiorczyniami bloga, w tworzeniu przytulnego kącika dla nich i ich rodzin.

Z biegiem czasu okazało się, że blogowe wskazówki to mało i często niezbędne jest dodatkowe wsparcie. Końcem roku 2021 zaczęłam prowadzić wnętrzarskie konsultacje, które były i nadal są mocnym wsparciem Czytelniczek bloga.

Powyższe doświadczenia, wsparte wykształceniem inżyniera budownictwa oraz skończonym kursem projektowania i tworzenia wizualizacji, skłoniły mnie, by z jednej strony wypłynąć na szersze wody, a z drugiej pozostać ściśle przy tym, co najbliższe mojemu sercu, czyli przy projektowaniu wnętrz.

Tak oto powstała mała, zaciszna pracownia, bo… w domowym zaciszu pracuje mi się zdecydowanie najlepiej.

 

O jakich projektach marzę? Jakie wnętrza są najbliższe mojemu sercu? Przede wszystkim funkcjonalne, by dobrze i wygodnie się w nich mieszkało. Estetyczne i dopasowane do domowników oraz ich potrzeb i preferencji. Osobiście kocham kolory ziemi, materiały dobrej jakości oraz wysoką estetykę wykończenia. Nie zamykam się natomiast tylko na te wytyczne i jestem otwarta zarówno na klasykę, jak i na dozę szaleństwa!

 

Zapraszam do obejrzenia strony pracowni – www.dprojekt.pl, na której zebrałam większość dotychczasowego doświadczenia, ale i umieściłam zakres oferty pracowni, wraz z przykładowymi realizacjami.

 

D – projekt Pracownia Projektowania Wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *