Po godzinach

Podsumowanie roku 2021 oraz 3 najchętniej czytane wpisy!

Ostatni wtorek miesiąca, będący równocześnie ostatnim wtorkiem roku, to idealny moment na wpis z podsumowaniem roku oraz wskazaniem 3 najchętniej czytanych wpisów mijającego roku. Nie powiem, by ten rok nie zleciał szybko, a wręcz szybciutko. Niemniej działo się sporo i muszę przyznać iż było wiele miłych momentów w 2021 roku.

Momentem przełomowym była wiosna oraz ogromna metamorfoza bloga. Z lajfstajlowego bloga, na którym była masa, masa tematów wyłuszczyłam moją perełkę i zawężyłam tematykę do wnętrz. Wszystkie wpisy jakie pojawiły się na blogu przed metamorfozą są na nim nadal i możesz je odszukać w kategorii ‘po godzinach’. A po zmianie pojawiło się tutaj sporo wpisów o wnętrzach. Pojawiły się poradniki, wskazówki oraz kilka DIY. Z tych wpisów wyłuszczyłam te, które były przez Was najchętniej czytane i podrzucam, bo a nóż jeszcze ich nie widziałaś!

 

Najchętniej czytane wpisy w roku 2021:

 

DIY – lustro w stylu BOHO z naturalnej rafii – Yasminsmell

 

Szybka i prosta metamorfoza – zmiana koloru ścian. Kalkulator ilości potrzebnej farby. – Yasminsmell

 

Dlaczego lubimy metamorfozy wnętrz? – Yasminsmell

 

 

 

Korzystając z okazji iż powyżej jest przywołany wpis z bezpłatnym kalkulatorem ilości potrzebnej farby do pomalowania wnętrz, a jeszcze go nie pobrałaś, to zachęcam Cię do tego gorąco, ponieważ taka możliwość jest tylko… tylko do końca tego roku, a więc jeszcze tylko kilka dni. Szkoda nie skorzystać, prawda? W roku 2022 kalkulator pojawi się znów, jednak będzie odświeżony, zliftingowany i będzie już produktem płatnym. A skoro produkt płatny, to oznacza to iż na blogu w niedalekiej przyszłości pojawi się zakładka sklep.

 

Rok 2022 będzie rokiem kolejnych zmian, a także rozwoju! Stawiam w nim zarówno na rozwój bloga, jak i mój własny! Będzie się działo i jestem pewna, że wszystko to podzieje się z korzyścią dla nas wszystkich! Dla Ciebie Czytelniku yasminsmellowego bloga oraz dla mnie!

 

Końcówka roku to mój czas na dokończenie spraw roku 2021 oraz zaplanowanie roku 2022! Sporo czasu spędzam z planerem oraz kolorowymi pisakami i wyłuszczam to, co będzie dla mnie najistotniejsze w nadchodzących miesiącach. Nowy rok, nowy cykl na blogu, nowe wyzwania oraz okazje do podniesienia swoich kwalifikacji. Brzmi świetnie!

 

Całe to planowanie roku 2022 oraz rozpisywanie umila mi swoimi zapachami marka WAXFACTORY, których obłędnie pachnące woski sojowe pokazywałam w ostatnich dniach w Social Mediach. Woski są aromatyzowane, ale co dla mnie najistotniejsze, to są to woski sojowe! Jeszcze kilka dni działa kod: yasminsmell, który upoważnia do zniżki w wysokości 20% na wszystkie woski zapachowe z ich sklepu! Korzystajcie, bo woski są świetnej jakości, mocno wydajne, a zapachy… Mr Hubby podkrada mi mój kominek zapachowy, więc niech to będzie dla Was najlepsza rekomendacja!

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *