Przemyślenia

Majowe wyobrażenia

 

Moje majowe wyobrażenia to piknik na zielonej łące, pod wielkim dębem chroniącym przed pierwszymi mocnymi promieniami słońca. To zwiewna sukienka i pierwsze odsłonięcie pomalowanych paznokci u stóp. Perlisty śmiech i uczucie błogiego relaksu. Lemoniada cytrynowa z kostkami lodu. Truskawki w czekoladzie, a do nich wytrawne Prosecco. Przyjaciele – cały ich tabun. I cały dzień do dyspozycji.

 

Póki co to z powyższych mogę mieć do dyspozycji niezawodnych przyjaciół i cały dzień do dyspozycji, ale zakładając iż akurat mamy weekend. Truskawki w czekoladzie i Prosecco również mogę sobie wymocić, ale niestety z resztą będzie troszkę gorzej… Ale marzyć, wyobrażać sobie nikt nie zabroni. Snuć i planować idealnego majowego pikniku również… Pikniku w jasnych, praktycznie letnich kolorach, z delikatnymi wzorami nawiązującymi do ciepła i nadchodzącego, mam nadzieję, pięknego lata… Biel i róż to kolory, które mi w piknikowych marzeniach siedzą i wyjść nie chcą. Czy to kontra na to, co mam obecnie za oknem? Niech milczenie będzie złotem…

 

 

Gadżety ze zdjęcia znalazłam w sklepie Homla:

1 – torba

2 – kosz piknikowy

3 – różowy koc

4 – leżaczek

5 – podusia

6 – karafka

 

Szczególnie przypadł mi do gustu kosz piknikowy, który wyposażony jest we wszystko co niezbędne na piknik dla czterech osób. Bardzo chciałabym taki mieć w szczególności iż w środku nie ma plastiku, a znajduje się prawdziwa zastawa. Oj marzenie piknikowe bez dwóch zdań, bo z takim kompletem można zrobić prawdziwy piknik i to w duchu zero waste, czyli bez papierowych talerzyków 🙂 . Moim zdaniem świetny pomysł na prezent dla bliskich, na ślub również!

 

sukienka

 

sukienka

 

kombinezon

 

klapki

 

torebka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *