Po godzinach

Nowa zakładka na blogu. Oferta.

Dopiero co zaczął się rok, dopiero co ruszyliśmy z nowym cyklem blogowym, a już się zakończył. I jeden kwartał i jeden cykl. Wszystkie wpisy o przedpokojach oraz wiatrołapach znajdziesz na blogu, jako poprzednie wpisy lub wybierając odpowiednią kategorię. Co pojawiło się jeszcze? Pojawiła się nowa zakładka. Oferta. A w niej wszystko to jak mogę Ci pomóc ogarnąć wnętrza.

 

Yasminsmellowy blog powstał po to, by każdy remont oraz każda metamorfoza była przeprowadzana szybko i skutecznie. Publikuję inspiracje wnętrzarskie, by przeprowadzić Cię za rękę przez meandry urządzania wnętrz. Zdejmuję z Ciebie stres pokazując iż to wcale nie jest takie trudne, jak czasem może się wydawać. Poradniki, checklisty oraz inspiracje. Wpisy krok po kroku zgrupowałam w cykle tematyczne, aby… każdy temat był rozpracowany od początku do końca. Aby podejść do niego kompleksowo.

Na blogu jest już sporo materiałów, sporo cykli. I nawet to czasem jest zbyt mało. Postanowiłam zatem pójść o krok dalej i obok konsultacji wnętrzarskich zaoferować kilka innych opcji, które pomogą ci zorganizować, zaplanować i wykonać przestrzeń idealną. Szczegółową ofertę znajdziesz tutaj – klik.

 

Nowa zakładka, nowa oferta wymaga rabatu na “dzień dobry”, prawda? Ustalona przeze mnie polityka cenowa zakłada, że najwyższe rabaty są podczas wprowadzania oferty / produktu na rynek i nigdy już nie osiągną takiego pułapu. Rabat przy wprowadzeniu nowej oferty to 30% od ceny bazowej. Wyjątkiem są subskrybenci newslettera i oni przy wprowadzaniu oferty na rynek mają rabat wyższy o kolejne 10%.

 

Rabat na wszystkie usługi, poza konsultacjami wnętrzarskimi, obowiązuje przy zapisach do końca kwietnia 2023 roku na usługi zarezerwowane do końca czerwca 2023 roku. Rabat uprawnia do zniżki w wysokości 30% przy podaniu kodu: dzień dobry.

 

Jeśli w przyszłości chciałabyś / chciałbyś załapać się na wyższe zniżki to zapraszam do dołączenia do newslettera:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *