Przedpokój,  Salon,  Sypialnia,  Wizualne

Dekoracje z sieciówek. Lustro.

Lustro to element wystroju, który potrafi optycznie ograć każdą przestrzeń, pozwala ją wymodelować, a na dodatek dodaje sporo światła! Czy to konieczny element wyposażenia każdego domu? Niby nie, bo kto komu każe, ale… czy wyobrażasz sobie dom lub mieszkanie, w którym brakuje lustra? Jest trudno, prawda? Lustro można zakupić w wielu miejscach, począwszy od małego zakładu szklarskiego, przez sklepy specjalizujące się w lustrach, po dział dekoracji w sieciówkach.

 

Poza walorami wymienionymi powyżej lustro przydaje się, gdy chcesz sprawdzić jak wyglądasz przed wyjściem z domu, poprawić nałożoną szminkę na ustach lub upewnić się, że żaden paproch nie psuje Twojej stylizacji. Przydaje się przy szczotkowaniu włosów i układaniu fryzury. Dzięki niemu sprawdzisz jak dzisiaj wyglądasz i czy aby nie położyłaś się zbyt późno spać.

 

 

Lustro nadaje się do każdego pomieszczenia w domu! W każdym jednym może grać jedną z ról lub może być uzupełnieniem . Może korygować proporcje pokoju, rozjaśniać korytarz, albo być częścią toaletki w pokoju nastolatki lub w sypialni. W zależności od potrzeb możesz postawić na lustro niewielkie, głównie dekoracyjne. Możesz też wybrać lustro do precyzyjnego makijażu, z podświetleniem, a nawet na wysuwanym ramieniu, które pozwoli przysunąć je blisko twarzy. Ogromne stojące lustro można oprzeć o ścianę sypialni lub… powiesić na ścianie nad toaletką. Lustra można rozmieścić w pobliżu szaf ubraniowych, komód i garderoby lub w miejscach nieoczywistych. Może tez stanąć na środku pokoju będąc jako swoiste rozdzielenie stref pomieszczenia. Możliwości jest cała masa, a to co Cię ogranicza to wyobraźnia i… powierzchnia ścian.

 

 

Dekoracje z sieciówek. Lustro.

Każde zdjęcie jest podlinkowane bezpośrednio do sklepu – wystarczy na nie kliknąć.

 

Małe lustra

 

BLODLÖNN Lustro, 30x30 cm

LASSBYN Lustro stołowe, złoty kolor, 17 cm

GRANVÅG Lustro, wiczące na ścianie/różowy, 22x48 cm

ZŁOTE LUSTRO NA STOJAKU

Asymetryczne lustro - Jasnobeżowy - HOME | H&M PL

Lustro stołowe - Jasnobeżowy - HOME | H&M PL

Lustro okrągłe Barbier na pasku czarne śr. 65 cm Inspire

Lustro dekoracyjne Ogive czarne 30 x 50 cm Inspire

Lustro dekoracyjne bez ramy Veida 30 x 30 cm

 

Średnie lustra

 

LINDBYN Lustro, czarny, 60x120 cm

SONGE Lustro, srebrny, 91x130 cm

LUSTRO Z OWALNĄ RAMĄ

Lustro z półką - Black - HOME | H&M PL

Lustro REFLECT Ś50 rattan naturalny

Lustro NORS 40x100 złoty

Lustro dekoracyjne Glam złote 60 x 80 cm Inspire

Lustro dekoracyjne Satellite złote 60 x 40 cm Inspire

 

Duże lustra

 

NISSEDAL Lustro, czarny, 65x150 cm

NISSEDAL Kombinacja luster, dąb bejcowany na biało, 130x150 cm

DUŻE LUSTRO O NIEREGULARNYM KSZTAŁCIE

STOJĄCE LUSTRO

Lustro OBSTRUP 68x152 biały

Lustro stojące Psyche czarne 35 x 151.5 cm Inspire

 

 

W związku z tym, że seria “dekoracje z sieciówek” cieszy się sporym uznaniem, to podrzucam pozostałe wpisy tego typu. Jeśli chcesz, by zestawienia z sieciówek pojawiały się częściej na blogu, to daj znać, a ja z chęcią przygotuję wpis tego typu.

Cykl dekoracje z sieciówek na yasminsmellowym blogu:

 

 

We wpisie wykorzystano zdjęcia:  Beazy, Suhyeon Choi, Liza Pooor on Unsplash.

Jeden komentarz

  • Przytulniej

    Od kilku miesięcy czytam tutaj artykuły i zawsze jestem pod wrażeniem poziomu szczegółowości w każdym poście. Naprawdę czuć, jak uchwycić ważne punkty, jednocześnie zapewniając interesujący punkt widzenia. Każdy post, który przeczytałem, był pouczający, istotny i wciągający. Miło trafić na coś takiego! Szczególnie w dzisiejszych czasach!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *