Bez kategorii

Jaką farbą pomalować przedpokój?

Jeśli chcesz, by ściany w przedpokoju były czyste i estetyczne warto postawić na odpowiednie farby do malowania ścian. To pomieszczenie odpowiada za pierwsze wrażenie po wejściu do domu i jest zapowiedzią tego czego możemy spodziewać się dalej, w kolejnych pomieszczeniach. Warto zadbać by świeżo pomalowany przedpokój cieszył oko jak najdłużej. Jaką farbą zatem warto pomalować przedpokój?

 

We wpisie wykorzystano linki afiliacyjne – materiał reklamowy.

 

Jeśli decydujesz się na ściany w przedpokoju pomalowane farbami, to warto postawić na farby zmywalne i odporne na zabrudzenia. Drugim elementem, na który warto zwrócić uwagę to kolor użytej farby, na którym ewentualne zabrudzenia nie będą mocno widoczne. Powłoka zmywalnej farby jest trwalsza niż farby zwykłej. Łatwo można ją wyczyścić oraz jest odporna na częste zmywanie. Nie traci na intensywności koloru i powłoce nawet przy intensywnym czyszczeniu.

 

 

 

Jaką farbą pomalować przedpokój?

 

MAGNAT Ceramic Care

 

MAGNAT Ceramic Care subtelny chalcedon 2,5 L

 

Farba ceramiczna polecana do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, a szczególnie tych narażonych na częste uszkodzenia ścian. Przeznaczona do malowania ścian, ale i sufitów oraz podłoży drewnianych, drewnopodobnych i metalowych. Farba oczyszcza powietrze z formaldehydu, jest bakteriobójcza oraz antystatyczna. Ten ostatni parametr mówi o tym, że nie będzie przyciągała do ściany kurzu. Farba MAGNAT Ceramic Care występuje w wielu ciekawych kolorach, które dobierzesz do każdej stylizacji wnętrza.

 

MAGNAT Ultra Matt

MAGNAT Ultra Matt biały 10 L

Śnieżnobiała, matowa, lateksowa farba do wnętrz. Nadaje się zarówno do malowania ścian, jak i sufitów. Jest odporna na działanie promieni UV, dzięki czemu nie blaknie. Odporna na czyszczenie i zmywanie, więc idealnie nada się do przedpokoju lub wiatrołapu. Jeśli marzy Ci się przedpokój z białymi, matowymi ścianami to jest to wybór idealny dla Ciebie.

 

ŚNIEŻKA Eko Plus

ŚNIEŻKA Eko Plus biały 3 L

 

Śnieżnobiała lateksowa farba w matowym wykończeniu. Nadaje się do malowania ścian oraz sufitów, powłok drewnopodobnych oraz tapet z włókna szklanego. Posiada atest higieniczny, bardzo dobre krycie oraz jest odporna na szorowanie.

 

ŚNIEŻKA Barwy Natury

 

ŚNIEŻKA Barwy Natury polna mięta 2,5 L

 

Lateksowa farba w wielu kolorach odporna na usuwanie plam i zanieczyszczeń. Charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem, sporą odpornością oraz trwałością kolorów. Przeznaczona jest do malowania wszelkich tynków, podłoży betonowych, cementowych, gipsowych oraz drewnianych i kamiennych.

 

 

Czyste, świeżo pomalowane ściany to radość dla oka, która może cieszyć nas dłużej niż kilka tygodni. Odpowiedni wybór farby, ale i kolor oraz jego odcień są gwarancją, że przedpokój będzie prawdziwą wizytówką domu. Postawienie na farbę dobrej jakości, zmywalną i odporną na czyszczenie gwarantuje, że kolejne metamorfozy przeprowadzimy dlatego, że zachce nam się zmian, a nie dlatego, że ściany będą wyglądały kiepsko.

 

Może cię również zainteresować:

 

 

We wpisie wykorzystano linki afiliacyjne – materiał reklamowy.

We wpisie wykorzystano zdjęcia:  Daniil Silantev, Christopher Burns on Unsplash.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *