Sypialnia,  Wizualne,  Z Polski

Lustro w sypialni. Propozycje z sieciówki

Jednym z dodatkowych elementów sypialni, które jest chętnie przez nas wybierane, jest lustro. Możliwość sprawdzenia codziennych stylizacji, przejrzenia się rankiem oraz wizualne powiększenie przestrzeni sypialni, to tylko część zalet posiadania lustra w sypialni.

Lustro w sypialni to coraz częstszy element wystroju tego pomieszczenia. Najczęściej jest spotykane jako część wyposażenia toaletki lub szafy ubraniowej. Lustro wiszące lub stojące spotyka się rzadziej, jednak to one robią większe wrażenie. Stojące lustro daje najwięcej możliwości aranżacyjnych, jednak równocześnie wymaga najwięcej miejsca do postawienia. W mniejszych sypialniach dobrze sprawdzi się spore lustro zawieszone na ścianie, które optycznie powiększy pomieszczenie i da wrażenie iż sypialnia jest jasna i przestrzenna. Można również spotkać lustra typowo dekoracyjne, z barwionego szkła. Często są one przycięte w fikuśne wzory, które stanowią dodatkową ozdobę pomieszczenia.

Lustro w sypialni może być duże, powieszone na ścianie i oprawione w masywną ramę. Może być niewielkie, na nóżce. Zdobić toaletkę lub komodę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stało oparte o ścianę, przy samym łóżku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by znajdowało się na przeciwko niego i to właśnie łóżko było w nim widoczne. Wszystko zależy od twoich preferencji, od stylu jaki wybrałaś dla swojej sypialni, ale i miejsca jakie możesz na lustro wygospodarować. Niektórzy są zdania iż nie powinno się stawiać lustra w sypialni i będzie optować za tym, byś je usunęła. Wynika to z filozofii feng-shui oraz zasad różnych innych filozofii.

 

Ja lustra w sypialni bardzo lubię. Uważam, że prócz tego iż pięknie wykańczają wnętrze i odbijają światło, to są bardzo praktycznym i pożądanym jej elementem. Poranny pośpiech, szybka stylizacja i lustro pod ręką, to przepis na poranek bez nerwów i bieganiny. A poranki to lubią. Póki co w mojej sypialni stoi średniej wielkości lustro na komodzie. Kusi mnie, by sprawić sobie jeszcze jedno. Tym razem postawię na wielki egzemplarz, w którym będę mogła obejrzeć się od stóp po głowę! Nie zdecydowałam jednak jeszcze czy wolę takie klejone na drzwi szafy, czy raczej stojące, czy oparte o ścianę.

 

Zrobiłam szybki przegląd luster w sieciówkach i przygotowałam kilka propozycji godnych uwagi. Lustra są ogólnie dostępne, a każde zdjęcie przeniesie Cię prosto do strony sklepu, na której będzie mogła sprawdzić dokładne wymiary, opcje kolorystyczne oraz cenę.

Lustro SCANDI WOOD wiszące na pasku 50x50 cm Lustro FENO z trawy morskiej 48x5x48 cm

Lustro z haczykami - Czarny/Lustro - HOME | H&M PL Asymetryczne lustro - Jasnobeżowy - HOME | H&M PL

STOJĄCE LUSTRO LUSTRO Z METALOWĄ, FALISTĄ RAMĄ

Lustro Amcca Lustro Domadorio

Lustro prostokątne Klasyk 35 x 120 cm w ramie złote Lustro fala Cooke&Lewis Dunnet 120 x 30 cm

Image Image

 

Może Cię również zainspirować:

 

 

We wpisie wykorzystano zdjęcia:  Liana Mikah oraz Zane Persaud on Unsplash.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *