Po godzinach

Urodzinowy konkurs!

Cztery lata blogowania minęły nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak… z tym “jak” to może nie do końca, bo pamiętam chyba każdy wpis jaki powstał i ujrzał światło dzienne. Więcej, kojarzę większość emocji oraz uczuć jakie towarzyszyły pisaniu i publikowaniu wpisów…

 

Początkowo blog był lajfstajlowy, z biegiem czasu ukierunkował się jako wnętrzarski. Czy jestem z tej zmiany zadowolona? Owszem, bo dzięki temu łatwiej jest funkcjonować zawodowo, a sam blog stał się konkretny i łatwo się po nim poruszać. Tematami lajfstajlowymi operuję nadal w SM, z których głównie Instagram jest mi bliski.

 

Tematy wnętrzarskie były mi bliskie od dawna. Urządzanie, remontowanie oraz dekorowanie to dziedziny, które lubię, w których jestem dobra i chętnie tym się dzielę. Dlatego zrodził się pomysł konsultacji wnętrzarskich, do zapoznania z którymi serdecznie Cię zapraszam.

Wpisów na blogu jest już sporo. Wśród nich możesz znaleźć wpisy inspiracyjne, poradniki, checklisty oraz instrukcje “krok po kroku”. Wpisy pojawiają się jako cykle tematyczne, więc zawsze wiesz czego w najbliższym czasie możesz się spodziewać! Chętnie dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz uważnym okiem inżyniera budowalnego! Lubię mądre zmiany, szybkie metamorfozy oraz świadomość iż często warto poczekać na coś dłużej, ale mieć to w formie, która chwyta za serce! Zawsze, ale to zawsze zachęcam do podobnego myślenia każdego z Was, który zdecyduje się na współpracę ze mną!

Pomagam ludziom w jednym z najbardziej stresujących momentów w ich życiu jakim jest: budowa, remont i urządzanie domu.

Podrzucam inspiracje wnętrzarskie, które pomogą Ci stworzyć przytulny kącik dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Z okazji blogowych urodzin przygotowałam konkurs!

 

Zadanie konkursowe: napisz w komentarzu co lubisz w swoich wnętrzach!

Bawimy się od dzisiaj, tj. 6.11, do soboty 12.11.2022 r.

W niedzielę 13.11.2022 r. wybiorę zwycięski komentarz.

Nagrodą w konkursie są konsultacje wnętrzarskie!!!

Możesz wybrać ogólne konsultacje całego domu / mieszkania lub szczegółowe konsultacje pojedynczego pomieszczenia. Możemy rozważyć jak zrobić szybką metamorfozę lub zaplanować grubszy remont, który zrealizujesz w odpowiednim dla siebie czasie.W zależności od Twoich potrzeb konsultacje dostosujemy tak byś wyciągła z niej jak najwięcej!

 

Regulamin konkursu.

Konkurs jest organizowany przez blog yasminsmell  – Daria Ignatowicz.
W konkursie można wziąć udział dowolną ilość razy.
Zwycięski komentarz zostanie wybrany przez organizatorkę konkursu.
Zwycięskie konsultacje należy umówić do końca 2022r oraz wykorzystać do 30.06.2022r.
Konsultacje odbędą się online.  

 

Na moim instagramowym koncie jest dostępny drugi konkurs, z inna nagrodą. Zachęcam, aby zajrzeć również tam i powlaczyć w obu :).

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *