Kuchnia,  Łazienka,  Salon,  Sypialnia,  Wizualne,  Z Polski,  Ze świata

Szaleństwo kolorów.

Ostatnie lata to wysyp pomieszczeń w bieli i szarości. Klasyka obroni się zawsze i nie ma z tym co z tym dyskutować. Mając jednak na uwadze iż wiele mieszkań, wiele domów na przekroju ostatnich lat wyglądało jak kopia kopii, zarówno biel, jak i szarość spowszedniała i straciła na swojej elegancji. Nie twierdzę iż tego typu wnętrza nie są fajne, bo są, jednak myślę iż nie dla każdego.

Lubię, gdy wnętrza mówią o nas. Wyrażają nas. Pokazują jakimi ludźmi jesteśmy, co lubimy i co jest dla nas ważne! Są naszym odbiciem. Czy jest to obowiązek, aby tak było? Nie, oczywiście, że nie. Niemniej ja się w tym trendzie odnajduję i lubię niesztampowe miejsca, niesztampowe wnętrza. Nie musi to być od razu mix całej palety barw. Nie musi to być od razu mix dodatków lub bibelotów. Warto jednak puścić wodze fantazji i zaszaleć. Wpuścić w swoje progi coś więcej niż bezbarwny wazon ze szkła, czy kremową makramę. Nie mam nic zarówno do wazonu, jak i makramy, bo obie te dekoracje mam w swoim wnętrzu i zarówno mocno je cenię. Warto jednak rozejrzeć się trochę dalej, niż to co jest modne, popularne oraz bezpieczne.

Przygotowałam dzisiaj masę inspiracji. Kolorowych inspiracji. Żadna z nich nie jest gotową odpowiedzią. Przykładem, który warto skopiować i zastosować u siebie. Można, ale nie trzeba. Bardziej zależy mi na tym, żebyś spróbował/a wyobrazić samą/samego siebie w tych wnętrzach. To jak czułabyś/czułbyś się w nich. Jakie elementy sprawiłyby Ci radość i wywołały uśmiech na twarzy. Które elementy dekoracji zadziałały na wyobraźnię na tyle, iż mogłabyś/mógłbyś je oglądać codziennie. A może pewna forma dekoracji wpadła Ci w oko, jednak wolałabyś/wolałbyś je w innej palecie barw? A może samo zestawienie kolorów sprawi, że zachce Ci się zmian? Zaczynamy?

 

Pinterestowe inspiracje:

 

Czy tego typu inspiracje zachęcają Cię do zmian? Nastrajają na powiew świeżości? Świetnie się składa. Już w najbliższy poniedziałek, tj. 25.10.2021 roku rozpoczynamy jesienne yasminsmellowe wyzywanie dekoracyjne. Aby wziąć udział w wyzwaniu można zapisać się poniżej lub być częścią yasminsmellowego newslettera. Wyzwanie będzie proste, szybkie i efektowne.  Będzie składać się z 3 zadań, co do których wytyczne dostaniesz ode mnie mailowo. Co ważne to wskazówki dla osób biorących udział w wyzwaniu nie będą publikowane nigdzie indziej. Ani na blogu, ani w Social Mediach! Dodatkowym plusem jest to, że ze wskazówek będziesz mogła/mógł skorzystać wielokrotnie oraz dopasować je do swoich wnętrz oraz potrzeb! Przejdź przez jesienne dekorowanie wnętrz razem ze mną i ciesz się odmienionym wnętrzem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *