Balkon,  Wizualne,  Z Polski

Balkonowe i tarasowe meble i dodatki do 300,00 / 600,00 / 1 000,00 złotych

W ostatnich blogowych wpisach jest dość szeroko napisane o organizacji przestrzeni balkonowo – tarasowej, później o planowaniu jej oraz dostępnych na rynku wariantach. Dzisiaj czas na konkrety, czas na przykłady, które możesz przenieść do swojej przestrzeni! Mając już rozeznanie jak chcemy rozplanować balkon lub taras oraz jakie strefy chcemy na wspomnianej przestrzeni uzyskać, to możemy wziąć się na szukanie odpowiedniego wyposażenia. I zawsze, ale to zawsze będę powtarzać, iż warto patrzeć w przód, nie tylko na obecny sezon, ale na kolejne lata i planować zakupy mądrze! Okres wyprzedaży to świetny moment, aby zaopatrzyć się w produkty dobrej jakości, w fajnym designie i przyjemnej dla portfela cenie!

Wybrane poniżej propozycje łączą wszystkie powyższe cechy. Wszystkie produkty są dobrej jakości, jednocześnie są pięknie wykonane oraz obecnie są w rewelacyjnych cenach! Większość podanych przeze mnie propozycji nadaje się do wielu stylizacji, które ugrasz dodatkami. Wystarczy zmienić charakter poduch, dywaniku lub kolory kwiatów w donicach! Dzięki temu łatwo będzie przeprowadzać metamorfozy, gdy będziesz miała ochotę na zmiany! Wszystkie propozycje mebli oraz dodatków są przeznaczone do użytku zewnętrznego, więc śmiało możesz je wystawić na zewnątrz i nie martwić się o to jak będę wyglądały po pierwszym deszczu. Mimo iż podane propozycje są przeznaczone do użytku zewnętrznego, to część poniższych propozycji sama chętnie widziałabym w swoich wnętrzach… Meble, które są wielofunkcyjne lubię najbardziej! Takie meble dają najwięcej możliwości oraz ułatwiają dostosowywanie codziennego wystroju do aktualnych potrzeb domowników. Dzięki możliwości wykorzystania jednego mebla w kilku miejscach lub pomieszczeniach, można łatwo i szybko przeprowadzać metamorfozy. Do tego bardzo ekonomicznie.

Wybrane propozycje, w większości przypadków, są w neutralnych barwach, które pomogą zaaranżować całość i dopasować do nich resztę dodatków. Bez względu na to, czy całość wystroju balkonu lub tarasu ma być charakterna, czy stonowana, to taka baza pozwoli na każdą ewentualność. Jeśli natomiast chcesz szaleć i iść w kolory, i to nie samymi dodatkami, to czuj w tym totalną wolność! Wszystko, ale to absolutnie wszystko, czym się otaczamy powinno sprawiać nam przyjemność i wywoływać uśmiech na twarzy. Niech nasze otoczenie będzie zarówno przyjemne, ale i funkcjonalne i jak najbardziej wygodne.

No to, co… zaczynamy?

 

Propozycje mebli i dodatków balkonowych do 300,00 zł

 

Krzesło ogrodowe Nardi Palma jasnobrązowe

 

Parasol ogrodowy Leny wodoodporny beżowy z falbaną

 

Skrzynia ogrodowa Emily Keter brązowa

 

Zestaw mebli balkonowych Emily Balcony Set ze stolikiem grafitowy

 

Wiszący stolik balkonowy Amarillis składany drewniany

 

Hamak bawełniany ecru

 

Lampa ogrodowa Clifton

 

Parasol ogrodowy Zen wodoodporny ciemnoszary

 

Składane krzesło ogrodowe Daliana drewniane naturalne

 

Propozycje mebli i dodatków balkonowych do 600,00 zł

Fotel wiszący Saragossa ciemnoszary z poduszkami

 

Zestaw tarasowy stół + 6 krzeseł

 

Zestaw mebli rattanowych boho

 

Składane krzesło ogrodowe Chabeli drewniane terakota

 

Stolik barowy Felisa drewniany na kółkach

 

Zestaw balkonowy szary z fotelami na płozach

 

Fotel obrotowy z poduchą

 

Zestaw balkonowy Salemo ze stolikiem

 

Nowoczesny fotel pleciony Samantha

 

Propozycje mebli i dodatków balkonowych do 1 000,00 zł

Aluminiowy zestaw ogrodowy – stół z krzesłami

 

Bujany fotel rattanowy

 

Fotel kokon technorattanowy czarny

 

Pawilon ogrodowy ciemnoszary z zasłonami

 

Krzesło ogrodowe Majela drewniane zielone

 

Składany zestaw drewnianych mebli balkonowych

 

Zestaw wypoczynkowy ze stolikiem Salemo II

 

Fotel Wivina zielony

 

Drewniany fotel wiszący O – Zone Swing z czerwoną poduchą

 

Możesz zajrzeć również tutaj:

 

 

Pozwól o siebie zadbać i ciesz się życiem w swoim odmienionym domu Pomagam ludziom w jednym z najbardziej stresujących momentów ich życiu, jakim jest budowa, remont i urządzanie domu, ale i balkonu, czy tarasu! 

 

We wpisie zostały użyte linki afiliacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *