Salon,  Ze świata

Kolory ziemi we wnętrzach

Naturalne. Przyjemne dla oka. Ponadczasowe. Dobrze skomponowane będą cieszyć oko wiele lat. Kolory ziemi we wnętrzach to świetna baza pod różne aranżacje oraz style wykończenia. Łatwe do wykonania szybkich metamorfoz (klik), dzięki dodatkom oraz akcentom, również tych w mocnych, nasyconych kolorach.

Brzmi jak ideał? Tak, dokładnie. Coraz częściej sięgamy we wnętrzach po kolory ziemi, choć do niedawna kojarzyły się one raczej z nudą. Niesłusznie.  Pomieszczenia w tych kolorach, dobrze skomponowane odznaczają się ładem i harmonią. Mogą podkreślać minimalizm wnętrz loftowych, lub być bazą pod zwariowane, kolorowe dodatki. Mogą podkreślać elegancję klasycznych wnętrz lub wnieść ciepło tych rustykalnych.

 

Szarości, kremy, beże i brązy to jedynie początek. Do tego dochodzą żółcie, pomarańcze, czerwienie oraz zieleń i błękity. Wachlarz jest spory a inspiracje połączeń i zestawów można znaleźć przy okazji każdego spaceru na łonie natury. Bo to właśnie natura najlepiej pokazuje jak warto łączyć kolory ziemi.

 

 

Mieszkanie zaaranżowane w kolorach ziemi:
  • będzie harmonijne, kojące i przytulne
  • jest ponadczasowe oraz łatwe do przearanżowania (meblami, dodatkami, akcentami w innym stylu lub kolorze)
  • może być zarówno minimalistyczne, jak i bogato udekorowane
  • dobrze komponuje się zarówno z drewnem, jak i stalą, aluminium czy szkłem
  • to dobry pomysł zarówno dla osób, które nie czują żyłki dekoratorskiej, jak i dla osób, które lubią częste zmiany we wnętrzach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *